Реклама в пошуку Google Play

Сьогодні вже більше мільярда людей вибрали смартфони та планшети з операційною системою Android. Тому багато компаній роблять програми для своїх клієнтів або зовсім зосереджують свій бізнес виключно в мобільному середовищі. Саме для цього запущена реклама в Google Play, щоб ви швидше знайшли «свого» користувача. І наші фахівці допоможуть вам освоїти новий інструмент.

Як це працює?

В цілому реклама додатку в Google Play виглядає аналогічно оголошенням в пошуковій видачі. Тобто, користувач робить запит додатки, а крім звичайних пропозицій йому видається перше посилання з невеликою, але яскравою плашкою «Ad». У підсумку виходить досить простий і зручний інструмент для залучення аудиторії. Це незамінне, особливо для нових додатків.

Google Play реклама

Варто відзначити, що Google надає на вибір кілька універсальних рекламних кампаній. Наша компанія допоможе вибрати для вас найбільш ефективну стратегію в залежності від вашої діяльності і бюджету. Крім самого маркету, ми можемо розмістити вашу рекламу і в інших сервісах пошукового гіганта, а саме:

  • мобільна реклама Google Adwords безпосередньо в пошуковику;
  • відеохостинг YouTube;
  • мережу AdMob, яка включає Медійну мережу і додатки.

Наші фахівці подбають і допоможуть залучити саме тих користувачів, які будуть зацікавлені у вашому продукті. Ми проаналізуємо найближчих конкурентів і підкажемо, що потрібно поліпшити для того, щоб після установки ваш додаток був цікавим і затребуваним.

Детальна статистика для контролю рекламної компанії

Сьогодні мобільний трафік Adwords і реклама в маркеті має зручні інструменти для відстеження ефективності реклами. Як у випадку і з контекстною рекламою, можливо зрозуміти, чи працює те або інше оголошення. Крім цього, для системи Android доступні такі дані:

  • відстеження установок;
  • інформація про перший запуск після переходу з реклами;
  • співвідношення обсягу конверсій у звітах Adwords Google Play і сторонніх інструментів від таких компаній, як AppsFlyer, Kochava і ін.

Google Play Adwords