Увійти
02.08.2013

Літня акція 1С-Бітрікс «18+»

 • 18+ причин створити мобільний додаток для інтернет-магазину
 • 18+ причин застосовувати соціальний інтранет всередині компанії
 • знижки 18% та інші спец. пропозиції

 

«18+» для власників сайтів та інтернет-магазинів:

Навіщо вам мобільний додаток для інтернет-магазину?

 1. Ви надасте своїм клієнтам швидкий доступ до каталогу інтернет-магазину і до своїх замовленнях.
 2. Ви зможете легко утримати клієнтів. 
 3. Ви налагодите регулярні продажу своїх товарів і послуг.
 4. Ви підвищите якість обслуговування.
 5. Ви задіюєте нові способи маркетингу для збільшення продажів.
 6. Ви зможете відправляти push-повідомлення клієнтам з інформацією про новинки (а також про статус замовлень) - за статистикою Push-повідомлення прочитують 90% користувачів, на відміну від смс. 
 7. Розробка мобільного додатку на платформі «1С-Бітрікс» економічно вигідна.
 8. Мобільний додаток можна розробити за кілька днів.
 9. У мобільному додатку буде завжди актуальна інформація! Мобільний додаток отримує дані з вашого інтернет-магазину, його не потрібно перевипускати, щоб оновити каталог або ціни.
 10. Можна використовувати вже готовий шаблон дизайну мобільного додатку зі зручним інтерфейсом.
 11. Мобільний додаток працює на IOS і Android на телефонах та планшетах.
 12. Ваш додаток публікується в AppStore і Google Play.
 13. Якщо ваш інтернет-магазин ще не на «1С-Бітрікс»:
 14. Вам не потрібно розробка магазину з нуля. У платформі більше 1000 готових функціональних можливостей не тільки для інтернет-магазину, а й для всього сайту.

 15. Інтеграція платформи «1С-Бітрікс» з торговими конфігураціями «1С: Підприємство» забезпечить обмін даними інтернет-магазина з «1С» (каталог товарів, прайс-лист, залишки на складі, замовлення).
 16. Надійність і безпеку платформи перевірена на 85000 веб-проектах, з яких більше 15000 — інтернет-магазини.
 17. До 31 серпня ви отримуєте знижку 50% при купівлі комплекту «1С-Бітрікс: Управління сайтом» (редакції «Стандарт», «Експерт», «Малий бізнес», «Бізнес», «Веб-кластер», «Бізнес веб-кластер» ) + «1С-Бітрікс: Мобільний додаток». 
 18. Купуючи «1С-Бітрікс: Мобільний додаток» окремо, ви отримуєте знижку 18% (діє тільки до 31 серпня).
 19. Знижка 10% діє до 31 серпня на «1С-Бітрікс: Управління сайтом» (редакції «Стандарт», «Експерт»), типові рішення, додаткові сайти і переходи між цими редакціями.

18+)   Знижка 12% діє до 31 серпня на «1С-Бітрікс: Управління сайтом» (редакції «Малий бізнес», «Бізнес»), додаткові сайти і переходи між цими редакціями.
18+)   Знижка 18%Знижка 18% діє до 31 серпня на «1С-Бітрікс: Управління сайтом» (редакції «Веб-кластер» та «Бізнес веб-кластер»), додаткові сайти і переходи між цими редакціями.
18+)   Знижка 50% діє до 31 серпня на веб-додатки з «1С-Бітрікс: Маркетплейс», які беруть участь в акції «18+».
18+)   При покупці бандла «1С-Бітрікс: Управління сайтом» + інтернет-магазин з маркетплейса ми даруємо купон на 1000 рублів на покупку будь-якого рішення в «1С-Бітрікс: Маркетплейс» (купон діє на покупку до 30.09.2013 при сумі замовлення більше 1500 рублів).

 

«18+» для власників і керівників компаній:

Навіщо вам соціальний інтернет «Бітрікс24» для спільної роботи?

 1. Використовуйте звичний формат спілкування в соцмережах для підвищення ефективності робочих комунікацій: жива стрічка, лайки, бейджи, оповіщення та інші інструменти спростять процес обговорення робочих питань і прискорять обмін інформацією всередині компанії.
 2. Ви зможете отримувати оперативну інформацію про те, що відбувається в компанії: як просуваються проекти, що обговорюється, чи виконуються терміни і головне – швидко відреагувати і дати «зворотний зв'язок».
 3. Підключіть безкоштовну CRM і інтегруйте її з вашим інтернет-магазином на платформі «1С-Бітрікс» - збирайте інформацію про ваших потенційних клієнтів, угодах, підвищуйте конверсію лидов в клієнтів.
 4. Працюйте завданнями і проектами в «Бітрікс24», стежте за термінами виконання, делегуйте завдання своїм співробітникам, оцінюйте результат.   
 5. Керуйте своїм робочим часом - плануйте події в календарях, поставте нагадування про важливі зустрічі, використовуйте планувальник, щоб підібрати зручний час для кожного учасника зборів.
 6. Спілкуйтеся з колегами через корпоративний месенджер - вам не потрібно встановлювати зовнішній месенджер і турбуватися про безпеку конфіденційного листування, не потрібно окремо додавати колег в список контактів  - в «контактах» месенджера вже є всі співробітники вашої компанії.   
 7. Використовуйте відеодзвінки для спілкування з колегами.
 8. Зберігайте ваші робочі документи в «Бітрікс24.Діск» - копія ваших документів з «Бітрікс24» буде завжди у вас під рукою на вашому комп'ютері, навіть якщо у вас не буде доступу в Інтернет. Ви зможете працювати з цими документами, змінювати їх - вони завантажаться в «Бітрікс24» автоматично, як тільки з'явиться Інтернет.
 9. Ви миттєво знайдете потрібний документ, повідомлення, завдання або контакти колеги за допомогою вбудованої системи пошуку.
 10. Навіть без ноутбука ви завжди залишитеся на зв'язку - поставте мобільний додаток на свій смартфон і працюйте з будь-якої точки, де є Інтернет.
 11. Не обов'язково завжди тримати браузер з «Бітрікс24» відкритим - поставте десктопний додаток  і спілкуйтеся з колегами через месенджер, отримуйте повідомлення про нові повідомлення, працюйте з «Бітрікс24.Діск».
 12. Сервіс «Бітрікс24» не потрібно встановлювати та впроваджувати - достатньо підключитися і можна працювати в звичайному браузері.
 13. «Бітрікс24» забезпечує максимальний захист ваших даних. Всі ваші проекти, завдання, спілкування, файли доступні 24 години на добу, 7 днів на тиждень. І тільки ви і ваші співробітники мають до них доступ.
 14. Якщо вам потрібна окрема установка корпоративного порталу всередині вашої компанії - використовуйте «коробковий» продукт «1С-Бітрікс: Корпоративний портал»   
 15. Підключіть безкоштовний тариф «Бітрікс24» прямо зараз і перевірте можливості сервісу. Робота на безкоштовному тарифі не обмежена за часом. 
 16. До 31 серпня діє спец. пропозиція: ви можете підключити комерційні тарифи на 3 місяці (поза акції - тільки на півроку і рік).
 17. Отримайте «Компанію на місяць у подарунок»! До 31 серпня ви отримуєте знижку 10% при оплаті комерційних тарифів («Команда», «Компанія») на півроку + 1 місяць в подарунок..
 18. До 31 серпня ви отримуєте знижку 12% при оплаті комерційних тарифів («Команда», «Компанія») на півроку + 2 місяці в подарунок.к.

18+)  На «1С-Бітрікс: Корпоративний портал» (редакція «Спільна робота») до 31 серпня діє знижка 10%.
18+)  На «1С-Бітрікс: Корпоративний портал» (редакція «Бізнес-процеси» і перехід на цю редакцію)  до 31 серпня знижка 12%.
18+)  На «1С-Бітрікс: Корпоративний портал» (редакція «Холдинг» і перехід на цю редакцію)  до 31 серпня діє знижка 18%.

Акція «18+» дійсна для замовлень, сплачених з 1 по 31 серпня 2013 року.  Знижки діють на території СНД і надаються незалежно від того, як відбувається покупка - через партнерів «1С-Бітрікс», у дистриб'юторів або на сайті «1С-Бітрікс». Спеціальна пропозиція на рішення в Маркетплейс поширюється тільки для покупців «1С-Бітрікс: Управління сайтом» в Росії та Україні.

Повернення до списку