Бітрікс24 - повний комплект інструментів для організації роботи компанії

Бітрікс24
Бітрікс24

Ви використовуєте у роботі велика кількість різнорідних інструментів і втомилися від цього? «Бітрікс24» - Єдиний доступ до ваших календарів, документів, файлів, бази клієнтів. Всі індексується внутрішнім пошукачем і працює як цілісний механізм.

Соціальний інтранет
Тільки уявіть: вам легко спілкуватися з колегами і працювати разом над проектами. Ви бачите реакцію на ваші дії і ідеї, швидко отримуєте позитивний зворотний зв'язок. Вам зручно шукати потрібні документи, записи, звіти. Ви завжди в курсі всіх змін в компанії. Вам не потрібно вчитися користуватися цими інструментами. Це і є соціальний інтранет.

Почта не подходит для общения внутри компании
Повідомлення і обмін файлами дозволяють повністю відмовитися від пошти всередині компанії, отримувати моментально всю інформацію і швидко знаходити її всередині повідомлень, завдань і файлів. Ніяких файлових сховищ та архівів з листуванням, все в одному місці і завжди під рукою!

Це ваша внутрішня соціальна мережа
Соціальні комунікації розкривають потенціал компанії і людей, дозволяють обговорювати не тільки робочі моменти, але і свої інтереси, ділитися враженнями. Ви дізнаєтеся багато нового про своїх колег і зможете проявити себе.

Мобильная версия
Всі можливості Бітрікс24 доступні з мобільних пристроїв. Не обмежуйте себе рамками офісу - працюйте з кафе, аеропорту, з будь-якого пристрою, підключеного до Мережі.

Безпека вашої інформації
Всі ваші проекти, завдання, спілкування, файли і пошук по ним будуть доступні за однією адресою - https://ВашаКомпанія.bitrix24.ru/ - 24 години на добу, 7 днів на тиждень. І тільки ви і ваші співробітники будуть мати до них доступ.

Сколько это стоит?
На цей момент доступно 3 тарифні плани:
«Проект» який є безкоштовним.
«Проект+» - 399 грн./міс.
«Команда» - 1 990 грн./міс.
«Компанія» - 3 790 грн./міс.  

Як спробувати?
Для того щоб почати платити не обов'язково. Ви можете вибрати безкоштовний план «Проект» для ознайомлення з можливостями продукту, а потім перевести на один з «старших» тарифів.

Компанія ТОВ «Артвізіком-Плюс» надає послуги консультування і підключення компаній до «Бітрікс24». Ми допоможемо Вам створити акаунт і налаштувати систему, проконсультуємо при виникненні питань по роботі з «Бітрікс24».

Для отримання консультацій та придбання платних тарифних планів зв'яжіться з нами за телефоном або електронною поштою.

Телефон для консультацій по «Бітрікс24»: +38 (044) 221-37-29

вгору