Реклама в Google - оцініть переваги динамічного ремаркетингу

Хочете регулярно нагадувати представникам цільової аудиторії про свої товари і послуги - використовуйте динамічний ремаркетинг. Замовивши його настройку в нашій компанії, ви можете показувати свої оголошення користувачам, які недавно відвідували ваш ресурс. Результат - розширення клієнтської бази і, як наслідок, зростання продажів.

ремаркетінг google adwords

Що дає ремаркетинг

Налаштування ремаркетингу надає відразу кілька переваг. В тому числі:

  • подання до рекламного оголошення повного обсягу товару / послуг, відображення змін в асортименті;
  • обчислення найбільш ефективного оголошення для конкретного користувача; платформи і місця розміщення реклами;
  • за рахунок роботи оптимізаторів цін за конверсію і конверсію ремаркетингу google adwords автоматично підраховується найвигідніша ставка для кожної демонстрації рекламної пропозиції.
Що потрібно для настроювання

Спочатку створюється фід, що містить інформацію про всі товари / послуги та опис кожного елемента. Цей фід завантажується, в залежності від виду проекту, або в Google Merchant Center, або в загальну бібліотеку.
Ще одна базова вимога - додавання тега комп'ютера з використанням режиму на всі сторінки ресурсу. Цей функціонал вносить до списків ремаркетингу відвідувачів вашого сайту і прив'язує їх до унікальних ідентифікаторів переглянутих ними фрагментів фіда.

Далі в галереї форматів оголошень безпосередньо створюються ваші динамічні оголошення. Галерея містить істотний вибір макетів оголошень різних форматів і розмірів, придатних для всіх сучасних платформ, мобільних пристроїв в тому числі. Також необхідно буде встановити код ремаркетингу google, вибравши один з чотирьох можливих варіантів настройки, створити динамічні списки та ін.

Здійснити всі ці операції швидко і грамотно вам допоможуть наші фахівці. Завдяки додаванню тематичних атрибутів в рекламні теги ви зможете демонструвати адаптовану рекламу для певної групи користувачів (наприклад, це може бути інформація про міста, країни, авіарейси для туристичних порталів або спеціальні акційні пропозиції на переглянуті товари для інтернет-магазинів). Звертайтеся - ми допоможемо вам створити привабливі рекламні оголошення, які стануть ефективним інструментом залучення нової аудиторії.