Контекстна реклама

Компанія ТОВ «Артвізіком-Плюс» має досвід роботи в сфері Інтернет реклами більше 8 років, пропонує послуги з організації та ведення контекстної реклами в системах Google AdWords, Яндекс.Директ, МетаКонтекст, Begun. Ми допоможемо Вам правильно підібрати ключові запити відповідні цільової аудиторії,  оптимизировать рекламный бюджет, налаштувати систему відстеження конверсії. 

Контекстна реклама Google AdWords.

Реклама Google Adwords дозволить Вам  розміщувати  рекламу на найбільшій у світі і найбільш популярної в Україні пошуковій системі Google, а також на таких сервісах як  Gmail, Youtube, Google Адреса та інших проектах компанії Google,  крім цього, на сайтах партнерської мережі і партнерах по пошуку Urk.net, Mail.ru, Bigmir и пр.  Рекламне оголошення може з'являтися безпосередньо зверху над результатами пошуку, а так само в блоці праворуч від результатів пошуку.

adwords

У блоці над результатами пошуку можуть бути присутніми не більше 3 рекламодавців одночасно, а в правому рекламному блоці не більше дев'яти. Відповідно в блоці над результатами буде більша кількість переходів, але і вище конкуренція, що в рази збільшує вартість кліку.

Розподіл місць відбувається аукціонним методом, на першому місці знаходиться рекламодавець, готовий платити максимальну ціну за клік і далі рекламодавці спаданням.

Контекстна реклама Яндекс Директ.

Реклама в системі Яндекс Директ дасть можливість  розміщувати  рекламу в другій за популярністю в Україні пошуковій системі Яндекс, а так само на сайтах їх партнерської мережі. Оголошення можуть розташовуватися над результатами пошуку і в правому блоці. Яндекс Директ виділяє ряд  місць і форматів  для розміщення, детальніше дивіться на зображенні представленому нижче.

Яндекс Директ

На Яндексі теж  використовується  аукціонна система. У спецрозміщенні виводиться  3 оголошення. У Гарантованих показах  до чотирьох і  до них  можуть додаватися ще 5 динамічних. Рекламодавець вказує максимальну ціну за перехід, яку він готовий платити і займає відповідне місце.

Переваги розміщення контекстної реклами.

- Швидкий результат. Контекстна реклама дозволяє почати показ оголошення вже через годину після налаштування акаунта. На Ваш сайт починають приходити цільові відвідувачі відразу після запуску рекламної компанії.
- Цільова аудиторія. Оголошення відображаються в результатах пошуку за запитами, відповідним цільової аудиторії і на сторінках сайтів пов'язаних з тематики з вашими товарами або послугами.
- Геотаргетинг. Допоможе налаштувати показ оголошення тільки в регіонах, які Вас цікавлять.
- Час показу оголошень.  Можна налаштувати показ Ваших оголошень в певний час і дні тижня.
- Охоплення аудиторії.  Оголошення можуть показуватися по великій кількості запитів і бути спрямованими на різні товари або послуги, а так само з'являтися на великій кількості інших тематичних сайтах.
- Мобільність.  У будь-який момент можна швидко змінити або додати оголошення, цільові сторінки, набір ключових фраз, тематичні сайти та інші параметри.

Варіанти розміщення.

Наша компанія ТОВ «Артвізіком-Плюс»  пропонує Вам різні варіанти співпраці, ми пропонуємо як пакетні розміщення, що включають в себе ряд систем і мають, фіксовану вартість так і оплату відсотка виходячи з місячного бюджету. 

Вартість.

Вартість налаштування і ведення стандартного рекламного аккаунта протягом місяця становить 1500 грн.

Оплата стягується за перехід на Ваш сайт з текстових або графічних оголошень.  Ціна переходу від 0,1 грн.,  що залежить від конкуренції за запитом і позиції оголошення.  Позиції рекламного оголошення у видачі визначається аукціонним методом і залежить від ставки та показника якості.  

Початковий рекомендований бюджет ми розраховуємо на основі конкуренції в даній тематиці, більш точно його можна буде розрахувати в процесі ведення рекламної компанії.
Мінімальний бюджет для розміщення реклами  – 1000 грн.

Акція.

Замовивши настройку і ведення рекламного аккаунта Google Adwords, Ви отримуєте промо-код на 2000 грн. дана сума буде зарахована на Ваш рахунок.

Звітність.

Ми надаємо Вам доступ до статистики в кожній з систем, що дозволить Вам повністю контролювати  весь хід рекламної компанії.

Контактна інформація: +38 (044) 223-67-57, +38 (050) 965-68-39

Форма запиту на розміщення контекстної реклами:

Ваше ім'я*
Адреса сайту*
E-mail*
Телефон
Цікавить реклама

Питання та коментарі

* - обов'язкові поля

Наші клієнти

вгору