Продаж нових і продовження існуючих ліцензій на програмні продукти Бітрікс

Студія Promosite.ua здійснює продаж ліцензій на всі продукти Бітрікс. На нашому сайті Ви можете придбати як нову ліцензію, так і продовжити термін дії існуючої.

Вартість ліцензій на нашому сайті повністю відповідає цінам вендора, термін поставки ліцензійного ключа 1 - 2 робочих дня. Всі придбані ліцензії оформляються на компанію Замовника.

Складно вирішити яка редакція оптимально підійде під Ваші бізнес завдання, наші співробітники готові Вас безкоштовно проконсультувати і допомогти з вибором.

Лицензии Битрикс Управление сайтом от компании PromoSite.ua

Купуючи ліцензію у нас, як бонус Ви отримуєте в подарунок, безкоштовну установку на хостинг, а так само послугу технічної підтримки і консультації, обсяг наданого часу залежить від продукту і його редакції.

Бітрікс Управління сайтом
Редакція Опис
«Бітрікс Управління сайтом» Старт Дає можливість відкрити представництво в Інтернеті або перевести сайт на нову систему управління з найменшими витратами.
Керуйте вмістом вашого сайту, створюйте сторінки, розділи, публікуйте новини, каталоги, статті, створюйте роздільні права доступу.
«Бітрікс Управління сайтом» Стандарт Включає всі необхідні інструменти для управління інтерактивним проектом.
Спілкуйтеся з відвідувачами в форумах і блогах, проводьте опитування, організуйте фотогалереї, відправляйте розсилки передплатникам.
«Бітрікс Управління сайтом» Малий бізнес Відмінне рішення для невеликих і середніх компаній. Відкрийте Інтернет-магазин, розмістіть, будь-яку кількість товарів, керуйте знижками, інтегруйте магазин з «1С».
«Бітрікс Управління сайтом» Бізнес Редакція для створення Інтернет-магазину з розширеним функціоналом. Продавайте електронний контент, автоматизуйте обробку замовлень, інтегруйте з «1С», підтримуйте партнерську мережу, оцінюйте витрати на рекламу, створіть співтовариство.
«Бітрікс: Мобільний додаток»
Назва Опис
"Бітрікс: Мобільний додаток". Ліцензія Запусти свій мобільний додатки під iOS і Android для сайту який працює на базі Бітрікс.
"Бітрікс: Мобільний додаток". Пільгове продовження Пільгове продовження ліцензії після закінчення одного року.

Залишилися питання з ліцензування продуктів, зв'яжіться зручним для Вас способом з нашими співробітниками