Просування додатків: реклама в Google Play

Багато власників бізнесу розуміють, що все частіше клієнти знаходять їх компанію за допомогою мобільного телефону, а не ПК. З одного боку, через це доводиться адаптувати сайт під такі пристрої. З іншого ж - для вас відкривається розробка мобільних додатків під iOS або Android. І у подібного рішення набагато більше плюсів, ніж може здатися на перший погляд.

Власники смартфонів не розлучаються зі своїми гаджетами практично ні на хвилину. Відповідно, з ними легко підтримувати контакт, залучати новими акціями тощо. Якщо у вас є сайт 1С Бітрікс, мобільний додаток стане відмінним інструментом для завоювання лояльності і отримання відгуку від ваших клієнтів.

Бітрікс мобільний додаток

Як рекламувати додаток?

Деяких відлякує Бітрікс мобільний додаток через те, що не зможуть залучити користувачів без істотного збільшення рекламного бюджету. Але насправді просування не вимагає особливих зусиль і стоїть досить недорого. Найпростіший спосіб - це розміщення реклами в пошуку Google Play.

Працює це досить просто. При пошуку користувач буде отримувати перше посилання з невеликою яскравою позначкою "Ad". Так ваш додаток зможе побачити безліч людей незалежно від кількості завантажень. При цьому «пошуковий гігант» надає можливості для залучення користувачів в інших сервісах, а саме:

  • в пошуковій видачі Google;
  • на відеохостингу YouTube;
  • в мережі AdMob.

Якщо говорити про тестування мобільних додатків iOS і в Google Play, то просувати новий продукт на порядок простіше для Android пристроїв. Головна причина полягає саме в зручних рекламних інструментах.

Особливості настройки рекламної кампанії

Якщо вам потрібна не тільки мобільна версія сайту Бітрікс, але і додаток, то в Google зробили все для зручності просування. Вам буде доступна найрізноманітніша інформація про ефективність реклами. А саме:

  • статистика про установки;
  • дані першого запуску після переходу по рекламному посиланню;
  • можливість переглядати статистику про конверсію як в звіті Adwords Google Play, так і за допомогою інструментів сторонніх компаній.

Можливість швидкого залучення потенційних клієнтів робить створення мобільних додатків для Android привабливіше для бізнесу. Скористайтеся новими можливостями вже сьогодні!