Послуга SEO копірайтинг від компанії promosite.ua

SEO копірайтинг техніка створення, а так само редагування текстів для Інтернет.

По-перше, щоб користувач зміг його легко прочитати і зрозуміти.

По друге, щоб матеріал містив необхідні для розкрутки в пошукових системах ключові слова і фрази в певних частинах тексту і в необхідних пропорціях. 

Основне завдання SEO копірайтингу це підвищення рейтингу сайту в результатах видачі пошукових машинах по ключових запитах.

Крім роботи з видимим на веб-сторінці матеріалом, SEO копірайтинг має на увазі оптимізацію і інших елементів цільової сторінки сайту, переслідуючи мету включення ключових слів. До цієї роботи так само відносяться: назва сторінки, метатегі, заголовки в матеріалі, підписи до зображень і сам текст.

З урахуванням поточних алгоритмів ранжирування пошукових систем можна сказати, що SEO копірайтинг на поточний момент показує самий хороший результати по просуванню веб-сайтів в пошуковиках. За допомогою даного методу можна досягти дуже високих позицій в основній масі пошукових систем здебільшого ключових запитів.

Компанія ТОВ Артвізіком-Плюс на даний момент пропонує різноманітний спектр послуг спрямованих на просування сайтів, в тому числі і послуги копірайтингу і сео-копірайтингу. Замовлення даної послуги допоможе Вам збільшити потік потенційних клієнтів і покупців в кілька разів.

Переваги:
  • Якісно написаний рекламний матеріал допоможе переконати читача придбати даний товар.
  • За рахунок добре написаного матеріалу з урахуванням всіх нюансів пошукової оптимізації сайт отримує перевагу при ранжируванні результатів пошуку в пошукових системах Google, Yandex, Bing.

Вартість послуги залежить від декількох факторів це тематика матеріалу і необхідний обсяг.

Замовити дану послуги та уточнити її вартість Ви можете по телефону або електронною поштою зазначених у розділі «Контакти».