Розробка сайтів на 1С-Бітрікс

Компанія Артвізіком-Плюс є сертифікованим партнером 1С-Бітрікс, надає послуги розробки сайтів з використанням  CMS систем:   «1С-Бітрікс: Управління сайтом» і «1С-Бітрікс: Корпоративний портал», докладну інформацію про CMS дивіться на сайті www.bitrix.ua.

Компанія Артвізіком-Плюс є сертифікованим партнером 1С-Бітрікс, надає послуги розробки сайтів з використанням  CMS систем:   «1С-Бітрікс: Управління сайтом» і
«1С-Бітрікс: Корпоративний портал», докладну інформацію про CMS дивіться на сайті www.bitrix.ua.

«1С-Бітрікс: Управління сайтом» - це професійна система для управління веб-проектами. Підходить для розробки та підтримки, інтернет-магазинів (e-commerce), корпоративних сайтів, інформаційних порталів, соціальних мереж, сайтів спільнот та ін.

Платформа дозволяє вирішити 95% завдань сайтів. Решта 5% специфічні проекти із застосуванням індивідуальної логіки. З використанням CMS керувати сайтом дуже просто, так само як працювати з текстовим редактором, для цього не потрібно володіти спеціальними знаннями верстки та програмування.

1С-Битрикс

У програмний продукт входить більше 30 різних модулів, які дозволяють управляти структурою та інформаційним наповненням сайту, соціальною мережею, фотогалереєю, форумом рекламою та іншими можливостями сайту. 

Для контролю продуктивності система проводить діагностику та рекомендує вести зміни для збільшення продуктивності проекту.  Система може допомогти досягти чудових результатів швидкодії в умовах обмеженості ресурсів і будувати високопродуктивні системи для сайтів з великою відвідуваністю і навантаженнями.

Комплекс «Проактивного захисту» забезпечує високий рівень безпеки, до його складу входять веб-антивірус, проактивний фільтр, система (ОТП) використання одноразових паролів та інші технології, що дозволяють бути впевненим не тільки в надійності системи, а й у надійності інтернет-рішень на базі продукту.

Всі продукти сумісні з «1С: Підприємство 8.2» та «1С: Підприємство 8.3», що дозволяє розробляти інтернет-магазини з можливістю публікації каталогів товарів з «1С», вивантажувати замовлення, статуси замовлень та ін.

«1С-Бітрікс: Управління сайтом» сумісний з хмарними сховищами Amazon S3, Google Storage, Windows Azure Storage  та іншими. Система надає клієнтам безкоштовну можливість «хмарного» бекапу штатними засобами.

BitrixMobile – технологія на основі, якої можна створювати додатки і сайти для мобільних і tablet пристроїв.

Для того що б розрахувати вартість розробки та оформити замовлення потрібно:
  1. Заповнити форму, подану нижче на сторінці, в якій вкажіть Ваші контактні дані та опишіть основну інформацію по проекту.
  2. Після розгляду інформації наші співробітники зв'яжуться з Вами для уточнення деталей і вишлють бриф для заповнення.
  3. Після того як ми отримаємо і розглянемо бриф на його базі ми підготуємо і надішлемо Вам кошторис на розробку із зазначенням вартості та термінів розробки сайту.

Композитний сайт

Наша компанія надає послуги перекладу сайтів працюють на CMS «1С-Бітрікс: Управління сайтом» на технологію «Композитний сайт». Детальна інформація

Бітрікс24

Компанія ТОВ «Артвізіком-Плюс» надає послуги консультування і підключення компаній до «Бітрікс24». Ми допоможемо Вам створити акаунт і налаштувати систему, проконсультуємо при виникненні питань по роботі з «Бітрікс24».

Для отримання консультацій та придбання платних тарифних планів зв'яжіться з нами по телефону або електронною поштою.
Детальна інформація