Наша компанія працює в сфері просування інтернет-сайтів, починаючи з 2004 року, що дозволяє нам називатися однією з найбільш досвідчених команд у своєму сегменті на українському ринку. Наше велике портфоліо містить безліч прикладів успішно реалізованих проектів - розкручених сайтів, які посіли лідируючі позиції в списках видачі пошуковиків.

Наші методи просування сайтів

Для максимального результату ми використовуємо цілий комплекс заходів, який складається з таких основних завдань:

  • SEO-friendly CMS: використання «системи управління сайтом», спочатку придатного для подальшої оптимізації сайту;
  • SEO-оптимізація: структура ресурсу та його контент оптимізуються відповідно до вимог пошукових систем;
  • SEO-копірайт: написання якісно оптимізованих текстів, які при цьому легко сприймаються читачем і виконують рекламну функцію;
  • реєстрація: ми автоматично і вручну реєструємо сайт в найбільш затребуваних пошукових системах, а також FFA-системах, рейтингах, каталогах та ін .;
  • комплексний маркетинг: розміщення статей на сторонніх ресурсах, контекстна реклама, нарощування кількості зовнішніх посилань і т.д.

Наш інструментарій

Для розкрутки сайтів ми використовуємо новітні, а також перевірені роками інструменти просування:

  • Основою для сайтів ми вибрали CMS «1С Бітрікс» - систему управління для інтернет-магазинів, корпоративних сайтів, інформаційних ресурсів, порталів спільнот і соцмереж, чиїм сертифікованим партнером ми є. Дана CMS постійно вдосконалюється і оновлюється розробниками, забезпечуючи простоту управління, зручність для користувача інтерфейсу та функціоналу адмін-частини, веб-безпеку, високу продуктивність і багато іншого.
  • Наша компанія також є сертифікованим партнером Google Adwords - сервісу для створення ефективних рекламних оголошень в системі Google з урахуванням тематичного і геотаргетинга.
  • Для збільшення впізнаваності логотипу та кількості відвідувань сайту ми розміщуємо банери на тематичних сайтах, банерних мережах, форумах, запускаємо рекламу в YouTube, а також використовуємо сервіси для розміщення контекстної реклами Yandex Direct, Begun, МетаКонтекст та ін.

Щоб вибрати найбільш ефективні механізми просування ресурсу, ми проводимо аналіз рівня конкуренції, оптимізації структури і контенту, а також аудит відвідуваності і юзабіліті (зручності для відвідувача) самого сайту.

Наші клієнти

вгору