Ціни на розробку та розкрутку сайтів

Пошукова оптимізація сайтів

Для визначення вартості робіт оптимізації веб-сайтів наша компанія застосовує індивідуальний підхід до кожного проекту.  Вартість може змінюватися від конкуренції, кількості та типу запитів, на які орієнтовано просування.  Для розрахунку вартості і можливості просування Вашого сайту, заповніть заявку в розділі «Замовити розкрутку сайту». На підставі інформації, що надійшла від Вас наші співробітники проведуть попередній аналіз сайту і підготують для Вас комерційну пропозицію, в якоій буде міститися вся інформація за вартістю, строками та ін.

Мінімальний бюджет на пошукову оптимізацію в нашій компанії становить:  5500 грн. на місяць.

Контекстна реклама

Компанія ТОВ «Артвізіком-Плюс» пропонує різні варіанти розміщення контекстної реклами в системах Google.Adwords, Яндекс.Директ, Begun, МетаКонтекст - це  це пакетні, створені для зручності клієнтів  включають різні комбінації систем і розподіл коштів між ними, так і варіанти комісії від бюджету та послуги з налаштування та ведення аккаунтів клієнта. Для отримання комерційної  пропозиції та замовлення послуг,  заповніть форму заявки  в спеціалізованому розділі «Контекстна реклама», там же Ви можете ознайомитися з докладною інформацією.

Вартість налаштування і ведення стандартного рекламного аккаунта протягом місяця становить 1500 грн.

Розробка та модернізація інтернет сайтів

Ми є сертифікованим партнером компанії «1С-Бітрікс» і надаємо  послуги розробки та модернізації сайтів, корпоративних порталів та інтернет-магазинів  з використанням CMS:  «1С-Бітрікс: Управління сайтом», «1С-Бітрікс: Корпоративний портал»

Вартість розробки формується на базі технічного завдання і включає в себе: вартість ліцензії необхідної редакції продукту «1С-Бітрікс» і роботи зі створення дизайну, налаштуванні, адаптації системи і необхідного доопрацювання. Оформити попереднє замовлення Ви зможете, відвідавши наш розділ «Розробка сайтів».

Вартість ліцензій можна подивитися на сайті компанії «1С-Бітрікс».

Способи оплати:  Сплатити наші послуги Ви можете за безготівковим розрахунком на рахунок підприємства, а так само на нашому сайті є можливість оплати рахунків виставлених нашою компанією картамиVisa/MasterCard та через систему WebMoney Transfer.

Наші клієнти

вгору