Ціни на розробку і розкрутку сайтів

Розробка і модернізація інтернет сайтів

Ми є сертифікованим партнером компанії «1С-Бітрікс» і надаємо послуги розробки і модернізації сайтів, корпоративних порталів та інтернет-магазинів з використанням CMS: «1С-Бітрікс: Управління сайтом», «1С-Бітрікс: Корпоративний портал».

Вартість розробки формується на базі технічного завдання і включає в себе: вартість ліцензії необхідної редакції продукту «1С-Бітрікс» і роботи по створенню дизайну, налаштуванню, адаптації системи і необхідного доопрацювання. Подивитися орієнтовну вартість розробки і оформити попереднє замовлення Ви зможете, відвідавши наш розділ «Розробка сайтів».

Детальну інформацію за ліцензіями їх вартості дивіться в розділі «Ліцензія Бітрікс».

Підтримка сайту на базі Бітрікс

Наша компанія пропонує комплексну підтримку сайтів працюючих на CMS 1С-Бітрікс, яка в себе може включати модернізацію, наповнення, контроль працездатності проекту та інші послуги, детальну інформацію із зазначенням тарифів дивіться на сторінці «Підтримка сайтів».

Пошукова оптимізація сайтів

Для визначення вартості робіт оптимізації web-сайтів наша компанія застосовує індивідуальний підхід до кожного проекту. Вартість може змінюватися від конкуренції, кількості і типу запитів, на які орієнтовано просування. Для розрахунку вартості і можливості просування Вашого сайту, заповніть заявку в розділі «Розкрутка сайтів». На підставі інформації, що надійшла від Вас наші співробітники проведуть попередній аналіз сайту і підготують для Вас комерційну пропозицію, в якій буде міститися вся інформація по вартості, термінів, тощо.

Контекстна реклама

Компанія ТОВ «Артвізіком-Плюс» пропонує різні варіанти розміщення контекстної реклами в системах Google.Adwords, Facebook Ads - це пакетні, створені для зручності клієнтів які включають різні комбінації систем і розподіл коштів між ними, так і варіанти комісії від бюджету і послуги з налаштування та ведення акаунтів клієнта. Для отримання комерційної пропозиції та замовлення послуг, заповніть форму заявки в спеціалізованому розділі «Контекстна реклама», також Ви можете ознайомитися з детальною інформацією та тарифами.

Способи оплати: Оплатити наші послуги Ви можете за безготівковим розрахунком на рахунок підприємства, а також на нашому сайті є можливість оплати рахунків виставлених нашою компанією картами Visa / MasterCard.