Створення сайтів та Інтернет магазинів на базі CMS «Бітрікс: Управління сайтом»

золотий сертифікований партнер PromoSite.ua

моніторинг якості
Переваги роботи з нами

Студія PromoSite.ua є золотим сертифікованим партнером Бітрікс, а також учасником програми моніторингу якості впровадження.

Ми спеціалізуємося на розробці сайтів та Інтернет магазинів виключно на базі CMS 1С-Бітрікс.

Доручивши роботи з Вашим проектом нам, Ви можете бути впевнені в правильності її реалізації та дотриманні обумовлених термінів.

Виготовлення сайтів на платформі Бітрікс від компанії PromoSite.ua

Наша компанія працює на ринку web розробки більше 17 років і має досвід реалізації проектів різного ступеня складності, що дозволяє нам якісно вирішувати завдання побудови систем з високим рівнем надійності і відмово стійкості.

Ми здійснюємо розробку сайту «з нуля», а також допомагаємо модернізувати і вдосконалити вже існуючий ресурс.

Розробка сайтів

У Вас ще немає сайту, тільки плануєте його створити, ми готові допомогти підібрати оптимальну редакцію продукту, розробити індивідуальний адаптивний дизайн або запропонувати вже готові рішення для бізнесу.

Ми не просто робимо сайти, ще на етапі розробки ми враховуємо, всі необхідні нюанси, для його подальшого просування в пошукових системах SEO та соціальних мережах SMM, а також проводимо інтеграцію з CRM системами.

Вартість і терміни розробки залежить від типу проекту, редакції продукту, необхідного функціоналу, а також потреби в інтеграції з іншими сервісами і системами.

У таблиці вказано приблизний діапазон цін на розробку сайтів під ключ.

Назва Корпоративний сайт Інтернет магазин
Малий Бізнес
Інтернет магазин
Бізнес
Аналіз вимог до проекту + + +
Складання технічного завдання + + +
Створення прототипу + + +
Ліцензія «Бітрікс» Управління сайтом Старт Малий Бізнес Бізнес
Розробка індивідуального адаптивного дизайну + + +
Верстка і front-end / back-end програмування + + +
Тестування і здача проекту + + +
Термін реалізації 1-2 місяці 2-3 місяці 2-4 місяці
Гарантія на роботи 1 рік 1 рік 1 рік
Вартість від 15 000 грн. від 32 000 грн. від 52 000 грн.

Отримати консультацію наших фахівців, а також інформацію щодо вартості та термінів реалізації, Ви можете, заповнивши форму заявки на сайті.

Модернізація сайтів

У Вас є сайт і Вам потрібна його модернізація або Ви плануєте провести міграцію з іншого CMS на Бітрікс, ми готові допомогти Вам здійснити задумане, зв'яжіться з нами зручним для Вас способом, і ми запропонуємо оптимальне рішення.

Ми можемо перенести готовий сайт на базу «1С-Бітрікс», щоб клієнт отримав всі вигоди, пропоновані даної CMS, і значно розширити наявний функціонал ресурсу.

Технічна підтримка

Наша компанія здійснює підтримку сайтів працюючих на базі CMS Бітрікс, ми пропонуємо різні пакетні варіанти з місячної оплатою, а так само погодинну оплату роботи фахівців з Вашим проектом. Наші співробітники підберуть оптимальний пакет підтримки для Вас, виходячи з потреб і обсягу необхідних робіт.

Детальну інформацію, а також вартість, дивіться у відповідному розділі на нашому сайті.

Можливості «Бітрікс»

Ми не випадково обрали саме цю базу для наших проектів. Її можливості задовольнять всі сучасні вимоги до системи управління сайту:

  • за функціональність відповідають більше чотирьох десятків модулів, що дозволяють управляти структурою сайту, його наповненням, графікою, рекламою та ін .;
  • адаптивний інтерфейс дозволяє значно полегшити освоєння азів управління ресурсом і знижує частку помилкових дій недосвідченого користувача;
  • щоб убезпечити сайт, в CMS вже вбудовані спеціальні сканери і фільтри, антивірус і інші технології, що захищають не тільки ядро, але і всі надбудови і рішення на його базі;
  • продукт дає відмінні показники швидкодії навіть при обмежених ресурсах;
  • можливість інтеграції з системою 1С: автоматичний перенос даних і інтеграція каталогу особливо зручна для магазинів з великою кількістю найменувань товарів.