Пошукова оптимізація

Пошукова
оптимізація

Робота над збільшенням зовнішніх факторів
сайту, підвищення тИЦ Яндекс і PR Google
(PageRank), збільшення кількості
якісних зовнішніх посилань.

SEO-копірайт

SEO-копірайт

SEO копірайтинг, написання оптимізованих і рекламних текстів для сайту, переклад сайтів.

Розкрутка сайтів

Розкрутка сайтів

SEO оптимізація сайту: оптимізація контенту та структури сайту під пошукові системи Google, Яндекс, Bing.

Розробка сайтів

Розробка сайтів

Веб-дизайн, створення web сайтів на CMS системі 1С-Бітрікс, розробка корпоративних сайтів, Інтернет магазинів, сайту візитки.

тел. +38 (044) 223-67-57
моб. +38 (050) 965-68-39

Розкрутка сайтів, пошукова оптимізація сайтів, просування сайтів, реклама в Інтернет

Наша компанія ТОВ "Артвізіком-Плюс" Наша компанія ТОВ "Артвізіком-Плюс" працює на ринку пошукової оптимізації з 2004 року і пропонує повний комплекс послуг з розкручування сайтів (просування сайту) і розміщенні контекстної реклами в Інтернет.

Для розкрутки сайтів і просування в ТОП 10 пошукової видачі в своїй роботі ми застосовуємо виключно «Білі методи розкрутки сайтів».

Наша компанія для просування кожного проекту застосовує індивідуальний підхід, головною метою якого є залучення цільової аудиторії на Ваш Інтернет сайт.

Для досягнення максимального результату просування повинно бути комплексним і включає– повний аналіз і аудит сайту, аналіз сайтів конкурентів, оптимізацію сайту під основні пошукові системи, контекстну рекламу в пошукових системах і їх партнерських мережах, банерну рекламу та ін.

Раскрутка сайтов
Аналіз і аудит сайту

Аналіз і аудит сайту

Підбір семантичного ядра, SEO аналіз сайту, аналіз контенту (тексту) сайту, пошуковий аудит сайту, аналіз сайту конкурентів, маркетинговий аудит сайту, аудит юзабіліті (зручність використання), аналіз відвідуваності (статистики) веб сайту.

SEO-копірайт

SEO копірайтинг, написання оптимізованих і рекламних текстів для сайту, переклад сайтів.

SEO-копірайт
Розкрутка сайту

Розкрутка сайту
(Просування сайту в ТОП)

SEO оптимізація сайту: оптимізація контенту і структури сайту під пошукові системи Google, Яндекс, Рамблер, Meta, Yahoo, Bing.

Реєстрація сайту в пошукових системах (пошуковиках) Google, Яндекс, Рамблер та ін., Ручна та автоматична реєстрація сайту в каталогах, рейтингах і FFA-системах, розміщення на дошках оголошень.

Статейний маркетинг: просування статтями сайтів статтями,написання, розмноження статей і подальше розміщення статей на тематичних сайтах.

Робота над збільшенням зовнішніх факторів сайту, підвищення тІЦ Яндекс і PR Google (PageRank), збільшення кількості якісних зовнішніх посилань.

Позиції сайту: постійний моніторинг позицій сайту в пошукових системах.

* Отримати комерційну пропозицію на просування сайту від нашої компанії, можна заповнивши веб-форму в розділі «Замовити розкрутку сайту»

Розробка сайтів

Веб-дизайн, створення веб-сайтів на CMS системі 1С Бітрікс, розробка корпоративних сайтів, Інтернет магазинів, сайту візитки.

Розробка сайтів

Розміщення контекстної реклами

Розміщення контекстної реклами - контекстна реклама Google Adwords (Гугл Адвордс), контекстна реклама Яндекс Директ (Yandex Директ), контекстна реклама Бігун (Begun), МетаКонтекст, реклама на YouTube.

Банерна інтернет реклама – розміщення медійної реклами в банерних мережах, порталах, форумах, блогах, тематичних сайтах. Медійна контекстна реклама.

Розміщення контекстної реклами

Підтримка сайтів

Професійне технічне обслуговування сайтів (оновлення, наповнення, адміністрування).

Підтримка сайтів

Клієнти про нас

вгору