Bitrix!
+38 (044) 223-67-57

info@promosite.ua

Україна, м Київ,

вул. Є.Сверстюка, 13

Режим роботи: 10:00–16:00

Bitrix!

Модернізація сайтів

Підтримка сайтів
+38 (044) 223-67-57

info@promosite.ua

Україна, м Київ,

вул. Є.Сверстюка, 13

Режим роботи: 10:00–16:00

Підтримка сайтів

Комплексний супровід сайтів на базі wordpress або bitrix

Просування сайтів

Компанія ТОВ «Артвізіком-Плюс» працює на ринку розробки та розкрутки сайтів з 2004 року, ми надаємо повний комплекс послуг з підготовки digital стратегій і просуванню бізнесу в Інтернеті.

Пошукова оптимізація - дасть зростання відвідуваності і підвищення позиції сайту по ключових запитах Вашої тематики в популярних пошукових системах Google, Bing.

Контекстна реклама - це найбільш ефективний і найшвидший варіант для отримання замовлень.

Просування сайтів

Розробка сайтів

Ми професійно розробляємо корпоративні сайти та Інтернет магазини на базі CMS Бітрікс, є золотим сертифікованим партнером системи, а так само учасником програми моніторингу якості впровадження.

Ми здійснюємо розробку сайту «з нуля», а також допомагаємо модернізувати і вдосконалити вже існуючий ресурс. Реалізуємо перенесення сайту на Бітрікс з інших CMS.

Наші фахівці добре знають існуючі SEO нюанси в системі і з цього, ще на етапі створення сайту враховують їх при реалізації проекту, що зменшує в подальшому кількість доробок спрямованих на внутрішню оптимізацію.

Розробка сайтів
Підтримка сайтів

Підтримка сайтів

Компанія ТОВ «Артвізіком-Плюс» пропонує послуги, модернізації та технічної підтримки сайтів на платформі Бітрікс.

Дана послуга буде корисна власникам Інтернет ресурсів, які працюють над їх активним розвитком і у них періодично з'являються завдання або виникають проблеми.

Наша команда здатна вирішити поставлені завдання, усунути помилки, а так же переробити сайт під сучасні вимоги.

Сервіси

Портфоліо

Приклади проектів створених з використанням CMS «Бітрікс: Управління сайтом». Серед наших робіт: Інтернет магазини, корпоративні сайти, інформаційні портали, сайти візитки.

Портфоліо
Портфоліо
Портфоліо
Портфоліо
Портфоліо
Портфоліо
Портфоліо

Контекстна реклама

Замовлення послуги настройки і ведення контекстної реклами в Google Ads, Яндекс.Директ, Facebook Ads фахівцями нашої компанії, допоможе Вам залучити потенційних клієнтів на сайт, підвищити впізнаваність бренду, а так само збільшити продажі товарів і послуг.

Налаштування аналітики – установка лічильників Google Analytics настройка обліку конверсій, електронної комерції та списків ремаркетингу.

Реклама в поиске Google – розміщується над і під результатами пошуку у відповідь на ключові запити, які вводять Ваші потенційні клієнти.

Видео реклама Youtube – показується користувачам перед початком і під час перегляду роликів, а так само у відповідь на результати пошуку відео.

Контекстна реклама