Комплексний Інтернет маркетинг від promosite.ua

Інтернет маркетинг (internet marketing) – застосування всіх аспектів маркетингу в глобальній  мережі Інтернет, який зачіпає основні елементи: продукт, ціна, місце продажу,  просування.

Головна мета ефективного Інтернет маркетингу - досягнення максимального ефекту від цільової аудиторії web сайту компанії.

Інтернет маркетинг (online-маркетинг) основна складова електронної комерції, великою її перевагою є інтерактивність, точність таргетингу, можливість детального аналізу, що дозволяє максимально досягти зростання конверсії сайту і ROI.        

Наша компанія пропонує інструменти Інтернет маркетингу, які покликані допомогти Вашому бізнесу.

Пошукова оптимізація (SEO) -  виведення сайту на перші сторінки пошукових систем по підібраним цільових запитах. Користувач, який набрав у пошуковому рядку ключовий запит, вже зацікавлений в послузі або товарі. Прийшовши на сайт з пошуку,  відвідувач стає потенційним клієнтом.  

Контекстна реклама -  різновид Інтернет реклами, вона відображається в пошукових системах при введенні ключових запитів і на тематичних сторінках сайтів партнерських мереж. Як і у випадку з пошуковою оптимізацією, рекламодавець отримує зацікавлених користувачів.

Медійна реклама -  вид анімованої графічної Інтернет реклами, спрямованої на підвищення лояльності аудиторії до бренду і зміцнення іміджу компанії.  

SMO и SMM (соціальні мережі) -  робота з соціальними мережами та спільнотами, спрямована на залучення відвідувачів на сайт і підвищення лояльності.

Вірусний маркетинг -  метод  реклами, де головним каналом є самі одержувачі інформації. Реалізується створенням і розміщенням на розважальних майданчиках незвичайних відеороликів, флеш ігор і іншого контенту.     

Прямий маркетинг з використанням e-mail розсилок и RSS потоків.