youtube trueview ads

Статистика говорить про те, що люди віком від 18 до 34 років більшу частину інтернет-серфінгу витрачають на перегляд відео-контенту. Тому наші фахівці рекомендують використовувати для просування не тільки контекст, а й відео рекламу Youtube, яка допоможе вам залучити нових клієнтів. У нашій компанії ви отримаєте послугу запуску кампанії за розумною вартістю.

Для охоплення більшої аудиторії використовується формат TrueView від Google. Розкрутка ресурсу за допомогою даного інструменту не вимагає великих фінансових вкладень, адже ви платите тільки за фактичний відгук потенційного клієнта. До того ж, користувачі самі вибирають чи хочуть вони дивитися рекламу, тому незацікавлена людина не стане «витрачати» ваші гроші.

Відео подібного формату можуть показуватися:

  • як реклама на Youtube безпосередньо при відтворенні ролика;
  • у видачі результатів пошуку на сервісі;
  • в розділах інших пропозицій, а також в Медійній мережі Google.

Формати відеореклами

Щоб реклама ролика Youtube працювала належним чином, фахівці вибирають той чи інший формат оголошень, кожен з яких має свої особливості настройки і оплати. А саме:

  • TrueView In Stream використовується для показу реклами до, під час або після запуску відео на YouTube або іграх, додатках контентно-медійної мережі. У цьому випадку після 5 секунд користувач може відмовитися від перегляду. Гроші знімаються з вашого рахунку тільки при ознайомленні з роликом повністю або довше 30 секунд. Також ви платите за натискання на підказки, банери або оверлей.
  • Trueview In Display призначений для видачі ролика при пошуку відео на сервісі або перегляді контенту як на самому YouTube, так і на інших ресурсах. Ваша реклама буде показуватися в пошуковій видачі і в розділі інших пропозицій. У цьому випадку користувач свідомо запускає вашу рекламу, а значить оплата знімається відразу після запуску.

TrueView

Налаштування відео реклами

Щоб отримати результати TrueView на Youtube, необхідно налаштувати кампанію в Google AdWords. Також знадобиться створення аккаунта на відео сервісі, на який потрібно буде завантажити ваші ролики.

Як у випадку і з контекстом, ви зможете дізнатися наскільки ефективна реклама Youtube і яка її вартість, завдяки статистиці по результатам пошуку і витрат. А наші фахівці допоможуть вам з настройками, щоб ви отримали максимальну конверсію при мінімальному бюджеті.

вгору