Створення відео презентацій та відеороликів

Сьогодні, під час надшвидкого розвитку IT-технологій, недостатньо просувати свій товар або послуги тільки за допомогою старих традиційних методів. Щоб ефективно донести до споживачів суть Ваших пропозицій, скористайтеся сучасною та дієвою послугою, такий як створення відеопрезентацій продукції, об'єктів або послуг Вашого бізнесу.

Відеопрезентація – це відеоролик, який дозволить Вам швидко проінформувати клієнтів і партнерів не тільки про самі товари чи послуги, а й про переваги та конкурентні здібності Вашої компанії.

Якщо Ви вже перенесли свою діяльність і на простори інтернет-простору, то Вам буде потрібна відео презентація для сайту. З її допомогою Ви можете вигідно виділитися серед конкурентів і привернути увагу майбутніх клієнтів. Відео презентація дозволить розташувати до себе потенційних замовників. Щоб зробити відмінну рекламу своїх товарів або послуг, замовте  замовте виготовлення яскравої і динамічної відеопрезентації проекту або значущої події і це приверне більше уваги відвідувачів, ніж простий текст. Не варто плутати створення рекламних відеороликів із створенням відеопрезентації в PowerPoint. Виробництво рекламних відеороликів передбачає складний технічний процес і не може йти ні в яке порівняння зі стандартною презентацією. Наші рекламні відеоролики, виконані висококваліфікованими фахівцями, відрізняються ефектністю, креативом і продуманістю кожного кадру. Відкрийте для себе новий спосіб створення свого іміджу з нашою компанією ТОВ "Артвізіком-Плюс"!  Активно застосовуйте відеоролики в якості презентацій у Вашому бізнесі - і Вас обов'язково помітять!

В даний час відео-реклама набирає все більшу популярність і є одним з найефективніших способів для просування товарів і послуг. Щоб бути успішним, треба йти в ногу з часом. Створення відеоролика дозволяє привернути увагу потенційних покупців до Вашого товару і тим самим істотно збільшити кількість нових споживачів.

Доведено, що  більшість людей набагато краще сприймають інформацію візуально, дайте можливість потенційним клієнтам запам'ятати Вас! Замовте виготовлення відеороликів, рекламних, комерційних чи іміджевих, в компанії ТОВ "Артвізіком-Плюс" з метою блискавичного збільшення Ваших продажів.

Створення відеороликів для Вашого сайту додадуть авторитет компанії і Вашому бізнесу.

Ви можете використовувати виробництво відеороликів як:
  • ефектне і запам'ятовуюче відеопривітання рідних і колег зі святом;
  • дієву рекламу Вашого сайту, продукції, фірми;
  • для розкрутки свого сайту. При розміщенні такого ролика на багатьох безкоштовних майданчиках Ви отримаєте потужний цільовий трафік.
Основні етапи, на основі яких відбувається виготовлення рекламних відеороликів, включає кілька кроків:
  • Бриф - письмове оформлення ідеї, складання плану, намічаються завдання і цілі;
  • Копірайтинг - текстовий супровід відеоролика, написання відповідного сценарію;
  • Розкадрування - режисерська робота по розкадруванні сценарію.

Незважаючи на те, що створення рекламних відеороликів сьогодні набирає популярність, багато хто вважає цю послугу дуже дорогий і доступною тільки великим і «крутим» компаніям. Хоча навіть при обмеженому бюджеті її можна зробити ефективною. Тому замовляючи створення рекламних роликів в компанії ТОВ "Артвізіком-Плюс", Ви до всього іншого і збільшите престиж Вашої компанії. Розвивайте свій бізнес — замовляйте виробництво рекламних відеороликів.